21. – 22. 1. 2026 KONFERENCE ENERGETICKÝ MANAGEMENT PRO MĚSTA A OBCE, PRAHA

Budeme přednášet na konferenci Energetický management pro města a obce 2026.

Sdílení zkušeností z praxe je pro nás klíčové. Proto nás velmi těší, že naši kolegové vystoupí jako řečníci na prestižní konferenci v Praze (21.–22. ledna 2026).
V rámci odborného bloku se zástupci ENERKOMu Podlipansko zaměří na téma „Energetická společenství v praxi“. Přijďte si poslechnout, jak efektivně zakládat komunitní energetiku, na co si dát pozor při realizaci a jaké přínosy tato řešení obcím skutečně přinášejí.
Těšit se můžete na přednášející Ing. Markétu Pošíkovou – předsedkyni ENERKOM Podlipansko a Radima Langa programového manažera a koordinátora ES ENERKOM Podlipansko.
  • Místo: Hotel Artemis, Praha / Online stream
Budeme rádi, když se po přednášce zastavíte k osobní diskuzi!